شنژن Haoyatong شرکت لوازم حفاظتی، آموزشی ویبولیتین

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

Certifications
چین Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. گواهینامه ها
Customers Reviews
چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
شنژن Haoyatong شرکت لوازم حفاظتی، آموزشی ویبولیتین اتاق نمونه داخلی کارخانه نمایشگاه

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : در سراسر جهان
مارک های : هواتو
تعداد کارمندان : 100~150
فروش سالانه : 15000000-20000000
سال تاسیس : 2004
صادرات کامپیوتر : 60% - 70%
تاسیس در اوت 2004، شنژن Hoyato حفاظت شرکت لوازم، با مسئولیت محدود. سازمانی حرفه ای تولیدی است که در زمینه مواد مصرفی ESD تخصصی مانند کفش های ESD، کفش ایمنی، لباس ESD، ابزارهای ESD و لوازم خالی بدون گرد و غبار تخصص دارد.
هویاتو از یک شرکت تجاری به یک متقاضی طراحی یکپارچه ضد استاتیک با سه پایگاه تولید در شنژن، جینجینگ و سوژو، دو مرکز پردازش در Tangxia، شهر دوگانو و چانگشا، هونان، توسعه داده است. Hoyato پیشرفت قابل توجهی به دست آورد و به ایده پیشرفته مدیریت و کارکنان علمی و فنی و کل تیم مارک در تحقیق و توسعه و فروش مواد محافظتی در طول روند توسعه تکیه کرده است. شرکت ما همواره با فلسفه کسب و کار درجه اول مطرح شده است: "اولویت کیفیت، نوآوری عملگرا، تلاش برای برتری"، ما مایل هستیم با همکاری دوستان خود از تمامی حوزه های زندگی در کشور و خارج از کشور برای دستیابی به آن هدف "همکاری طرفداران"! ما مشتریان خود را با بازپرداخت و یا خدمات پس از فروش مبادله مطابق با <قانون کیفیت محصولات جمهوری خلق چین>، <قانون جمهوری خلق چین در مورد حمایت از حقوق و منافع مصرف کنندگان> و سایر قوانین مرتبط یا مقررات اگر چیزی با کیفیت کالا اشتباه باشد.
1. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co.، Ltd. اطمینان حاصل می کند که تمامیت بسته بندی بیرونی است. برای محافظت از منافع خود، لطفا کالاهای نقدی را در هنگام دریافت بسته، هر آسیبی که در هنگام تحویل به دست می آید، بررسی کنید، شما حق دارید درخواست پیک برای بازگرداندن و ترتیب دوباره -در حال ارسال.

2. شنژن Hoyato محافظ لوازم شرکت، با مسئولیت محدود. وعده داده شده برای قبول بازگشت و یا تبادل الزامات با محدودیت زمانی (در مدت 3 روز که مشتری آن را امضا بسته). شما باید از طریق تماس تلفنی با مرکز خدمات و یا ارائه دهنده خدمات خود مطلع شوید و ظرف مدت 3 روز، نقص را ارسال کنید، تامین کننده با توجه به نیازهای شما ترتیب می دهد.

3. محصولات دیجیتال باید در محل مورد بررسی قرار گیرد (لطفا سطح را دقیق بررسی کنید زیرا سطح آسیب محصولی که بعد از ثبت نام پیدا کردید، ما مبادله یا مبادله را قبول نمی کنیم). از زمان فروش، کاربران می توانند از خدمات تعمیر واجد شرایط استفاده کنند در طی دوره ضمانت با دریافت یا فاکتوری که ارائه دادیم، می توانید به مرکز تعمیر و نگهداری تعیین شده بروید و کالاهای خود را به صورت رایگان تعمیر کنید. هر گونه مشکل کیفیت، باید قبل از اینکه درخواست بازپرداخت یا مبادله نام تجاری و همان نوع محصول . 4. هر گونه ادعا متعلق به شرایط زیر، شنژن Hoyato محافظ لوازم شرکت، با مسئولیت محدود. باید حقوق خود را برای عدم رعایت یا تغییر شرایط مورد نیاز از مشتری داشته باشید:
(1). محصولات تحویل شده هیچ مشکلی با کیفیت ندارند.
(2). نام کالا / نوع و شماره سریال با کالاهای مطابقت نداشته باشد، مقدار کالاها با کمترین مقدار کالا مقایسه نمی شود.
(3). ظهور آسیب دیده، کمبود کالا، خاک، آسیب یا سایر مشکلات ساختاری مانند سقوط، برخورد، نفوذ به مایع، حفظ خود و یا عملیات نامناسب.
(4) خروج از دوره بازگشت یا مبادله کالا (ظرف مدت 3 روز که مشتری آن را امضا می کند).
(5). مشتری دریافتی را از دست داده، رسید ناقص یا فاکتور را بدون مجوز تغییر می دهد.
(6). مشتری، کالا را بدون خواندن توصیف کالاها به دقت توصیف می کند، سفارش کالا را با خطا یا اشتباهات دیگر ساخته شده توسط مشتری تکرار می کند، نمی تواند کالاها را بازگرداند.
(7). محصولات بدون هیچ یک از موارد زیر: بسته بیرونی، پیوست، صورتحساب، و غیره، کالا را نمی توان بازگشت.
(8). برچسب شماره سریال اصلی NO، برچسب های ضد جعل و آگهی دهنده لازار تغییر، جایگزین یا گم شده شد.
(9). مشتری نیاز به تغییر در محصولات مختلف دارد.
(10). محصولات توسط Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co.، Ltd تامین نمی شود.
اطلاعات تماس
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Wu jianbo

تلفن: 18588980583

فکس: 86-0755-2965-6160

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)