شنژن Haoyatong شرکت لوازم حفاظتی، آموزشی ویبولیتین

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه دربارهی ما

سرویس

Certifications
کیفیت خوب ESD کفش ایمنی برای فروش
کیفیت خوب ESD کفش ایمنی برای فروش
Customers Reviews
چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
شنژن Haoyatong شرکت لوازم حفاظتی، آموزشی ویبولیتین اتاق نمونه داخلی کارخانه نمایشگاه

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : در سراسر جهان
مارک های : هواتو
تعداد کارمندان : 100~150
فروش سالانه : 15000000-20000000
سال تاسیس : 2004
صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

ما مشتریان خود را با بازگشت و یا مبادله خدمات پس از فروش با توجه به "قانون کیفیت محصولات جمهوری خلق چین"، "قانون جمهوری خلق چین در حمایت از حقوق و منافع مصرف کنندگان" و سایر قوانین مرتبط یا مقررات اگر چیزی با کیفیت کالا اشتباه باشد.

1. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co.، Ltd. اطمینان حاصل می کند که تمامیت بسته بندی بیرونی است. برای محافظت از منافع خود، لطفا کالاهای نقدی را در هنگام دریافت بسته، هر آسیبی که در هنگام تحویل به دست می آید، بررسی کنید، شما حق دارید درخواست پیک برای بازگرداندن و ترتیب دوباره -در حال ارسال.

2. شنژن Hoyato محافظ لوازم شرکت، با مسئولیت محدود. وعده داده شده برای قبول بازگشت و یا تبادل الزامات با محدودیت زمانی (در مدت 3 روز که مشتری آن را امضا بسته). شما باید از طریق تماس تلفنی با مرکز خدمات و یا ارائه دهنده خدمات خود مطلع شوید و ظرف مدت 3 روز، نقص را ارسال کنید، تامین کننده با توجه به نیازهای شما ترتیب می دهد.

3. محصولات دیجیتال باید در محل مورد بررسی قرار گیرد (Pls بررسی چشم انداز بسیار دقیق، زیرا هر گونه آسیب چشم انداز در محصول شما پس از ثبت نام پیدا کرد، ما بازگشت و یا مبادله را قبول نمی کند). از تاریخ فروش، کاربران می توانند خدمات تعمیر واجد شرایط در طی دوره ضمانت با دریافت یا فاکتوری که ارائه دادیم، می توانید به مرکز تعمیر و نگهداری تعیین شده بروید و کالاهای خود را به صورت رایگان تعمیر کنید. هر گونه مشکل کیفیت، باید قبل از اینکه شما درخواست بازده یا تبادل یک نام تجاری و همان نوع محصول .

اطلاعات تماس
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Wu jianbo

تلفن: 86-755-2791-6362

فکس: 86-0755-2965-6160

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)